Rapid Bratislava

Majstrovstvá sveta seniorov 2021

V Dubaji sa od 16. do 21 novembra uskutočnia Majstrovstvá sveta seniorov 2021. Slovenský zväz karate zverejnil nomináciu reprezentačného výberu.

Rapid Bratislava

Odložené - M-SR detí, mládeže, ml.kadetov, kadetov, juniorov a U21

Aktuálna informácia k Majstrovstvám Slovenska v kategóriach ml. dorastencov, dorastencov, juniorov, starších juniorov U21

Ako uvádza web Slovenského zväzu karate, z dôvodu aktuálnej zlej pandemickej situácie prijala vláda SR nové opatrenia, ktoré by znemožnili účasť veľkého množstva našich športovcov na Majstrovstvách Slovenska v kategóriach ml. dorastencov, dorastencov, juniorov, starších juniorov U21, ale aj účasť trénerov, rozhodcov a ďalších, taktiež na Majstrovstvách Slovenska detí a žiakov, MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA sa prekladajú na dobu neurčitú.

Toto rozhodnutie prijal Výkonný výbor Slovenského zväzu karate z dôvodu, že má záujem, aby M-SR ako najvyššia súťaž bola prístupná všetkým športovcom.

Slovenský zväz karate zorganizuje M-SR v čase, keď pandemické oparenia budú v miernejšom režime, minimálne v režime OTP, aby sa ho mohli zúčastniť aj športovci, ktorí budú mať negatívny COVID test.

Rapid Bratislava

Croatia open 2021

V chorvátskej Rijeke sa od 8. októbra uskutočnil medzinárodný turnaj Croatia Open 2021, na ktorom sa predstavili aj pretekári TJ Rapid Bratislava štartujúci pod hlavičkou slovenskej reprezentácie. Naši pretekáci prinášajú domov dve zlaté medaily zásluhou Lukáša Bohunického (kumite kadeti +70kg) a Adiho Gyuríka (kumite seniori -84kg). Gratulujeme!

Rapid Bratislava

Budapest Open 2021

Aj tento rok bola nová súťažná sezóna zahájená medzinárodným turnajom Budapest Open. Na turnaji sa predstavili aj pretekári TJ Rapid Bratislava. Medailové umiestnenia našich pretekárov:

1. miesto Lukáš Bohunický, kumite katedi
2. miesto Denis Filip, kata kadeti
3. miesto Adi Gyurik, kumite seniori

Rapid Bratislava

Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21 2021

Od 20. do 22. augusta sa Michaela Čukanová ako jediná z našich pretekárov predstavila na Majstrovstvách Európy kadetov, juniorov a U21. Kontinentálny šampionát sa konal vo fínskom meste Tampere. Miška sa v kategórii kata ženy U21 umiestnila na 17. mieste.

Rapid Bratislava

Olympijské hry Tokyo 2020

Karate sa po prvý krát predstavilo v programe letných olympijských hier. Súťaže karate sa uskutočnili od 5. augusta v hale Nippon Budokan v Tokyu.

Rapid Bratislava

Karate1 Youth League - Porec 2021

Reprezentačný výber Slovenska sa predstavil na Karate1 Youth League v chorvátskom meste Porec.

Lukáš Bohunický vybojoval v kategórii kumite kadeti +70kg 3.miesto. Gratulujeme!

Rapid Bratislava

Adi Gyurík ocenený primátorom Bratislavy

Primátor Bratislavy pán Matúš Vallo odovzdal pri príležitosti oceňovania mladých talentov hlavného mesta Adimu Gyuríkovi cenu za úspešné reprezentovanie hlavného mesta.

Gratulujeme!