Rapid Bratislava

2.kolo Bratislavský pohár mládeže

Druhé kolo Bratislavského pohára mládeže, ktoré bude zároveň aj Majstrovstvami BÚK detí a žiakov, sa uskutoční v sobotu 6. mája vo Viničnom. Propozície súťaže vám prinesieme ihneď po ich zverejnení.

Rapid Bratislava

1.kolo Bratislavský pohár mládeže

Prvé kolo Bratislavského pohára mládeže sa uskutoční v nedeľu 26. marca vo Viničnom. Propozície súťaže vám prinesieme ihneď po ich zverejnení.

Rapid Bratislava

1.kolo SP detí a žiakov

V trenčianskej Mestskej športovej hale na Sihoti sa v sobotu 11. februára uskutoční 1. kolo Slovenského pohára detí a mládeže.

Rapid Bratislava

Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21 2023

Od 3. do 5. februára sa v cyperskom meste Larnaca konajú 50. Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21. Karate klub Rapid Bratislava vo farbách Slovenska reprezentujú:

Mrázová Rebeca v kategórii kata juniorky.
Rebeca sa prebojovala do finále! V prvom kole získala za kata Anan 38.5 bodu, v druhom kole za kata Anan Dai 39.4 bodu a v treťom kole za kata Papuren 40.7 bodu. Vo finále sa stretne so Španielkou Garcia Lozano.

Filip Denis v kategórii kata juniori.
Denis v prvom kole dostal za kata Anan 38.3 bodu, v druhom kole za kata Anan Dai 39.4 bodu, čo bohužial nestačilo na postup do ďalších bojov. V celkovom hodnotení skončil na 9. mieste.

Bohunický Lukáš v kategórii kumite kadeti +70 kg
Lukáš porazil v prvom kole Berisha z Kosova, v druhom kole porazil 7-0 Azima z Azerbajdžanu, v treťom Gojakoviča z Čiernej Hory (3-1), vo štvrtom Gréka Mokasa (1-0) a postúpil do finále, kde na neho čaká Talian Burrosi!

Rapid Bratislava

Grand Prix Slovakia 2023

Bratislavské Národné tenisové centrum privíta počas víkendu 17. a 19. februára karatistov na 43. ročníku Veľkej ceny Slovenska v karate.

Rapid Bratislava

Boris Mlsna | Cesty Slovenských Karatistov

Dlhoročný člen Oddielu Karate TJ Rapid Bratislava Boris Mlsna (4.Dan) poskytol pre YouTube kanál Cesty slovenských karatistov zaujímavý rozhovor o svojich prvých krokoch v karate, súťažnej kariére, ako aj o našom klube a jeho histórii.

Pozrite si tento inšpiratívny rozhovor, v ktorom sa dozviete, že karate bolo v minulosti oveľa iné ako to dnešné, no napriek tomu boli všetci pretekári k sebe féroví a čestní.

Rapid Bratislava

Zrkadlá pre karatistov

Oddiel karate TJ Rapid Bratislava, ktorý sa tento rok presťahoval do nových priestorov na Hagarovej ul. 9 v Krasňanoch, vybavil svoje telocvične zrkadlami, ktoré vytvoria optimálne podmienky pre športový rast mladých karatistov. Vďačíme za ne Bratislavskému samosprávnemu kraju, konkrétne dotácii od župana Juraja Drobu. Sme radi, že pre Bratislavskú župu nie je podpora športu len frázou.

Ďakujeme.

Rapid Bratislava

Hungarian Open 2022

Karatisti TJ Rapid Bratislava sa predstavili na Hungarian Open 2022, ktorý sa uskutočnil 12. novembra v Budapešti.

Výsledky našich pretekárov:
1. miesto Bohunický Lukáš, Cadet male kumite +70 kg
2. miesto Mrázová Rebeca, Junior female kata
3. miesto Bohunický Dominik, U21 male kumite - 84kg