Rapid Bratislava

Karate1 Youth League - Umag 2019

Pretekári TJ Rapid Bratislava sa od 5. do 7. júla predstavili na Karate1 Youth League. Turnaj sa konal v chorvátskom Umagu. Výsledky našich pretekárov:

Denis Filip 3.miesto v kategórii kata chlapci do 14 rokov. Denis bol po prvom kole na 1. mieste vo svojej skupine. Po druhom kole bol opäť 1., v semifinále 2., čo ho odsunulo na boj o 3. miesto. V tom sa stretol s Talianom Lucom Calabresom, kde jednoznačne vyhral. Štartovalo 87 pretekárov z celého sveta. Gratulujeme!

Michaela Čukanová, kategória kata juniorky (68 pretekárok), bola prvá v prvej eliminačnej skupine, v druhej eliminačnej skupine skončila druhá, v tretej eliminačnej skupine skončila piata a tak nepostúpila do bojov o medaily.

Simon Kodaj, kata chlapci do 14 rokov (87 pretekárov), nepostúpil z prvej eliminačnej skupiny.

Diana Schlettová, kumite juniorky -53kg (68 pretekárok) prvý zapas vyhrala 4:0 proti Vargiu Alice (ITA), v druhom prehrala 3:6 s Grun Amélie (FRA)